Zajmujemy się produkcją elementów szytych, które znajdują zastosowanie w domu, ogrodzie i w czasie uprawiania sportu czy innych zajęć o charakterze hobbystycznym.

Tworzymy swoje wyroby pod marką Borsacze i powstają w Szczecinie. Swoje zadania staramy się wykonywać dobrze tak, aby nabywca był zadowolony, a zakupiony przez niego produkt służył mu przez dłuższy czas.

Doskonałym przykładem jest tu sakwa do siedzenia XL, która jest wygodna i wytrzymała. Do jej przygotowania zastosowano najlepsze wypełnienia. Tym samym produkt ten jest wygodny i nie szeleści w czasie eksploatacji. To samo pufa do siedzenia, która jest zszyta ze starannością i dbałością o każdy detal. Tworzymy swoje produkty nie tylko starannie, lecz również z zastosowaniem wodoodpornych materiałów.

Tym samym nasze artykuły są wytrzymałe i nie poddają się zabrudzeniom. Fotel worek do siedzenia i reszta siedziska poszewki mają ciepłe i miłe w dotyku. Jednym słowem opłaca się zaglądać do naszego sklepu, bo można tu nabyć wiele praktycznych i jednocześnie dobrze wyglądających artykułów.

Kategorie: Borsacze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.