Dbając o jakość świadczonych usług staramy się dbać o wysoką jakość usług transportowych. W tym celu współpracujemy z licznymi firmami transportowymi w Polsce oraz Europe zachodniej. Za każdym razem staramy się wybierać najlepsze i najtańsze dla Państwa rozwiązania.

Transport Polski

Przesyłki w ramach Polski staramy się realizować czterema firmami logistycznymi. Mając na uwadze miejsce dostarczenia oraz czas dostawy staramy się pomóc wybrać najlepszy sposób realizacji zamówienia. Umieszczony w sklepie zaawansowany generator przesyłek oblicza dla Państwa masę przesyłki i na jej podstawie oblicza koszt wysyłki. Staramy się dbać o maksymalne obniżenie kosztów transportu i dlatego nie podajemy jednego cennika, który nie oddawałby rzeczywistych kosztów przez Państwa poniesionych.

Koszty przesyłki

Uwagi

Paczkomat InPost 14.00 zł Najwygodniejszy sposób wysyłki
Paczkomat pobranie InPost 15.99 zł Najwygodniejszy sposób wysyłki
Kurier 15.66 zł Najszybszy sposób wysyłki
Kurier pobranie 18.99 zł Najszybszy i najwygodniejszy sposób wysyłki

PROMOCJA! TYLKO TERAZ NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ!

Koszty przesyłki międzynarodowej

Kraj

Kurier DHL 39.99 zł Niemcy
Kurier 39.99 zł Czechy
Kurier 39.99 zł Słowacja
Kurier 39.99 zł Litwa

Transport międzynarodowyexport_pet_food

W zakresie transportu międzynarodowego korzystamy z zaprzyjaźnionych firm transportowych. Staramy się dzięki temu obniżyć Państwa koszty nawet o 40%. Jeżeli chcą Państwo dostarczyć towar np. do Niemiec, Anglii, Francji prosimy o indywidualny kontakt ze sklepem. Po obliczeniu masy przesyłki będziemy w stanie ustalić indywidualny koszt wysyłki. Dla klientów hurtowych oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty na większe zamówienia.

Realizacja wysyłek

Dbając o wysoką jakość obsługi klienta naszą pracę staramy się wykonywać codziennie. Staramy się być dostępni 24 godziny na dobę i realizować Państwa zamówienia na bieżąco, czyli od razu kiedy otrzymamy od Państwa przelew. Niestety bywają momenty, w których mamy tyle zamówień, że nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim zamówieniom w ciągu dnia. Zostawiamy, dlatego też sobie furtkę  i przesyłki według regulaminu realizujemy w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych od dnia otrzymania przelewu. Sytuacje takie są jednak bardzo rzadkie i podyktowane są okolicznościami wyjątkowymi jak na przykład święta.

transport_karmy_dla_zwierzat