Każdy przedmiot użytkowy musi być odpowiednio przechowywany. Nie inaczej jest też i w przypadku takiego sprzętu jak broń myśliwska. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby dostępny w naszym sklepie asortyment spełniał pokładane w nim nadzieje.

Wiemy bowiem, że stanowi on zabezpieczenie nie tylko w domu, ale głównie na zewnątrz. Tym samym każdy pokrowiec na broń wodoodporny ma ważne miejsce w naszym sklepie. Do tego uszyty jest on z naprawdę mocnego materiału, który doskonale znosi trudne warunki pogodowe. Od wewnątrz dodatkowo pokrowce są wzmocnione podkładem z gumy i miękkim materiałem, który nie rysuje broni.

Do tego wspomniany pokrowiec na bok dysponuje specjalną kieszenią na wycior w przypadku wariantu dedykowanemu dubeltówce. Z kolei po zewnętrznej stronie mamy specjalna kieszeń na podręczne rzeczy. Jest ona zapinana na rzep, a zatem nic z niej nie wypadnie. W sprzedaży są też warianty takie jak futerał na broń ekoskóra i wiele innych modeli. Wystarczy tylko odwiedzić nasz sklep, aby poznać cały asortyment. Możemy pochwalić się krajową produkcją z długoletnim doświadczeniem. Zapraszamy!

Kategorie: Borsacze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.