Banki prześcigają się w okazyjnych ofertach kredytów na mieszkanie. Coraz więcej młodych ludzi ma szansę na zakup własnego lokum. Decydując się na taki krok, spłacają raty przez dziesiątki lat. Jednym ze sposobów na niższy kredyt zaciągnięty w banku jest wybór mniejszego mieszkania za niższą cenę. Jak urządzić nieco mniejsze cztery kąty, żeby było nam wygodnie i komfortowo?

dom i ogród
Jak urządzić małe mieszkanie?

Jednym ze sposobów jest aneks kuchenny, czyli kuchnia w salonie. Jedno, z reguły największe pomieszczenie pełni wtedy dwie funkcje. Taka organizacja pozwala zaoszczędzić jedno pomieszczenie i jest przy okazji bardzo funkcjonalna.

Jak urządzić małe mieszkanie?
Jak urządzić małe mieszkanie?

Podczas przyjmowania gości możemy gotować nie zostawiając ich w samotności. Wnętrze małego mieszkania powinno być wyposażone w składane i wielofunkcyjne meble – na przykład składany stół czy sofę z możliwością spania. Wtedy, zamiast organizować sypialnię z wielkim łóżkiem, możemy spać w salonie. Takie rozwiązanie może być korzystne dla rodziny z dziećmi – w dodatkowym pokoju zamieszkają nasi milusińscy.

Kategorie: Borsacze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.