Być może dla niektórych będzie to zaskoczeniem, ale moda w roku 2019 nie będzie się zbyt różnić w porównaniu do tej z zeszłej wiosny i lata. Przede wszystkim, nadal na czasie będą stylizacje w naturalnych odcieniach – cielistym, beżowym czy brązowym.

modna kobieta
modna kobieta

Modne będą też ubrania z siatki oraz te z kokardami. Panie wciąż będą chodziły w damskich garniturach. Na ulicach będzie można spotkać kobiety ubrane w takie wzory jak grochy, kwiaty i te kojarzące się ze zwierzętami. W tym sezonie będzie królować też srebro. Powrót trendów z zeszłego roku to dobra wiadomość dla pań, które chcą być modne, ale jednocześnie przywiązują się do ubrań i nie lubią zbyt często odświeżać zawartości swojej garderoby.

Jednak kobiety, które wolą dynamiczne zmiany, nie mają powodów do zmartwień – w końcu modą można się bawić i tak łączyć trendy, żeby stworzyć coś unikalnego. Niezależnie od tego, którym typem jesteś, pamiętaj, że najważniejsze jest to, żebyś dobrze czuła się w tym, co nosisz i szukała sposobów na wyrażanie własnego „ja” poprzez modę.

Kategorie: Borsacze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.